mgr Małgorzata Mróz

Psychoterapeuta, doradca dietetyczny

tel. 661 033 392

mail: m.mroz@psychoterapeuta-slask.pl

W swojej pracy z podejściem systemowym łączę podejście psychodynamiczne.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Śląskiego, ukończyłam studia magisterskie na kierunku resocjalizacja i profilaktyka społeczna. Odbyłam 4-letnie całościowe szkolenie z psychoterapii
systemowej rodzin w krakowskim Ośrodku Psychoterapii Systemowej rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Jestem zarówno członkiem PTP jak i Sekcji Psychoterapii PTP.
Jestem także słuchaczem studiów podyplomowych z zakresu dietetyki i praktyki planowania żywienia w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Poza aktualizowaniem i stałym rozwijaniem swojej wiedzy, w trosce o dobro pacjenta i jakość mojej pracy superwizuję ją u superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Regularnie biorę udział w szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu psychoterapii jak i dietetyki i psychodietetyki.
Staż kliniczny odbyłam w Siemianowicach Śląskich w Samodzielnym Publicznym Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym, gdzie po jego zakończeniu zdobywałam doświadczenie zawodowe. Obecnie jestem związana z Ośrodkiem Psychoterapii i Terapii uzależnień „Strefa Zmiany” w Katowicach.
W sytuacjach, w których jest to zasadne, korzystam z konsultacji ze specjalistami z innych dziedzin. Ponieważ postrzegam człowieka jako całość, integruję różne formy pomocy tak, aby była ona możliwie pełna.


Mój zakres działań to:
 psychoterapia rodzin i par
 psychoterapia indywidualna dorosłych (depresja, zaburzenia lękowe, osobowości, adaptacyjne)
 wsparcie kryzysowe osób w żałobie oraz przeżywających stratę w związku ze zmianą stanu zdrowia w wyniku choroby przewlekłej, nowotworowej własnej lub członka rodziny
 rodzinna i indywidualna psychoterapia zaburzeń jedzenia– anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się, ortoreksja, pregoreksja (anoreksja ciążowa)
 wsparcie dietetyczne i psychoterapeutyczne osób doświadczających dolegliwości natury psychicznej ze współistniejącymi chorobami somatycznymi takimi jak insulinooporność, choroba Hashimoto, PCOS (zespół policystycznych jajników), niepłodność idiopatyczna
 wsparcie psychoterapeutyczne i dietetyczne rodziny z dzieckiem lub osobą z nadwagą/otyłością
 opieka dietetyczna – diety redukcyjne, plany żywieniowe, analiza składu ciała metodą bioimpedancji elektycznej

Kontakt

886 844 179

synergiapsychoterapia@gmail.com

Adres

ul. Sądowa 5A

43-600 Jaworzno

Napisz do nas: