mgr Katarzyna Makieła-Lee

Psycholog, Psychoterapeuta

tel. 605 459 509

mail: kasia.makiela@gmail.com

Ukończyłam jednolite pięcioletnie studia magisterskie o specjalności psychologii klinicznej. Odbyłam szkolenie
w terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń u osób dorosłych oraz szkolenie terapii schematów emocjonalnych, obecnie przygotowuję się do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty CTPB.


Swoje doświadczenie zdobywałam w Instytucie Psychoterapii i Seksuologii w Katowicach; w Ośrodku Interwencji Kryzysowej; w Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks oraz Centrum Psychiatrii na Oddziale Psychiatrycznym Zaburzeń Afektywnych i Nerwicowych. Stale rozwijam swój warsztat pracy uczestnicząc w
szkoleniach i konferencjach. W pracy kieruję się kodeksem etycznym psychologa i psychoterapeuty.
Ukończyłam kurs nauczyciela jogi w szkole Loom w Nowym Jorku, gdzie poznałam zestaw technik relaksacyjno-oddechowych, które niwelują stres i napięcie oraz poprawiają ogólną kondycję psychofizyczną.
Proces terapeutyczny jest dla mnie towarzyszeniem w przejściu przez kryzysowe i trudne chwile, towarzyszeniem w dokonywaniu zmian, służących poprawie jakości życia.

Pracuję z osobami dorosłymi . Oferuję profesjonalną pomoc i wsparcie w następujących sytuacjach:
-depresja;
-bezsenność;
-zaburzenia lękowe, fobie;
-zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne;
-zespół stresu pourazowego ;
-długotrwały stres.


W trakcie terapii mamy możliwość poznać i zrozumieć siebie, wprowadzić zmianę starych wzorców postępowania oraz poszerzyć sposoby radzenia sobie z trudnościami, co pozwala na lepsze funkcjonowanie.

Kontakt

886 844 179

synergiapsychoterapia@gmail.com

Adres

ul. Sądowa 5A

43-600 Jaworzno

Napisz do nas: